Zabiegi endermologii – czy warto?

Zabiegi endermologii – czy warto? - Getica.plEndermologia jest wyszczuplającym zabiegiem pod wysokim ciśnieniem, który pomaga pokonać skórkę pomarańczową i nadmierne kilogramy we wskazanych częściach ciała. Ujędrnia skórę, odejmuje lat i dodaje jędrności, a spektakularne efekty widoczne są już po trzech zabiegach. Jest to obecnie najlepszy sposób na poprawę wyglądu skóry i kształtowanie figury w gabinecie odnowy biologicznej.

Masaż odbywa się pod wysokim ciśnieniem przy użyciu specjalnej głowicy, która składa się z dwóch rolek i komory ssącej pomiędzy nimi, w konsekwencji czego wskazana partia ciała masowana jest w podobny sposób od zewnątrz, jak i od wewnątrz. Klientki ubierane są w specjalistyczny strój, aby zabieg był w pełni pozbawiony ryzyka i bezbolesny. Endermologia jest w stanie modelować figurę, albo kontury twarzy. Zabieg trwa od 10 do 40 minut dostosowany do potrzeb klientki i wybranej części ciała.

Maszyna Alliance to najbardziej nowoczesna odmiana. Działa o wiele szybciej, aniżeli tradycyjny model. Zmodernizowana głowica do zabiegów Alliance jest jedną napędzaną rolką i klapką, która jednocześnie stymuluje utratę tłuszczu. Maszyna Alliance wpływa na zmniejszenie tłuszczu, zmniejszenie skórki pomarańczowej i wygładzenie skóry. Klientka nie odczuwa uczucia bólu i ucisku, a raczej odprężający masaż, który uruchamia intensywną i natychmiastową stymulację tkanek, tak aby po masażu ciało było odchudzone, bez cellulitu, a skóra wyglądała na wypoczętą i odmłodzoną.

Endermologia lpg alliance w naturalny sposób aktywizuje odbudowę i produkcję odmładzających składników skóry, takich jak kolagen, odpowiedzialny za jędrność skóry, elastynę dla jej sprężystości i kwas hialuronowy, służący do dla naturalnego wypełnienia i nawilżenia skóry i wykorzystywany w medycynie estetycznej już od dawna. Zabieg eliminuje także toksyny z naszego ciała, zmniejszając obrzęki, bóle mięśni i stawów. Zatrzymywanie wody i toksyn jest także przyczyną cellulitu, więc Endermologia lpg alliance przynosi efekt także w walce z tym defektem skóry. Endermologia lpg alliance to obecnie najczęściej stosowany masaż dla zgrabnej sylwetki – https://www.mindful.org.pl/endermologia-lpg-alliance-katowice.