Usługi księgowe

Usługi księgowe - Getica.plNasze biuro rachunkowe stworzyło specjalną propozycję dla pracowników służby zdrowia. Dzięki bogatemu doświadczeniu we współpracy z branżą medyczną jesteśmy w stanie zoptymalizować wydatki na księgowość. Koszt tej specjalnie przygotowanej oferty wynosi już od 119 zł. Usługi księgowe w tej cenie obejmują m.in. bieżącą obsługę księgową, rozliczenia z ZUS oraz roczne deklaracje podatkowe.

Dzięki temu nie trzeba nadążać za ciągle ulegającymi zmianom przepisami podatkowymi – zrobimy to za Ciebie.

Dokładne informacje na temat specjalnej oferty usług księgowych przygotowanych specjalnie dla lekarzy, pielęgniarek i przedstawicieli innych zawodów medycznych znaleźć można na stronie: https://kuczawska.pl/ksiegowosc-dla-lekarzy-pielegniarek-poloznych.

Księgowość dla lekarzy

Zdajemy sobie sprawę, że specyfiką zawodu lekarza jest ciągły brak czasu – a w przypadku osób zatrudnionych na kontraktach lub własnej działalności koniecznością jest dopilnowanie, by wszystkie dokumenty i rozliczenia były zgodne z aktualnymi przepisami. Trudno jest to pogodzić z pracą lekarza.

Nasza propozycja bierze pod uwagę specyfikę tej profesji. Dzięki bogatemu doświadczeniu oraz wyszkolonej kadrze oferujemy księgowość dla lekarzy na najwyższym poziomie.

Posiadamy doświadczenie w prowadzeniu podatkowych książek przychodów i rozchodów, kart podatkowych i ryczałtu ewidencjonowanego. Zakres usług w dziedzinie księgowości dla lekarzy obejmuje również ewidencje dokumentów księgowych w PKPiR, ewidencję środków trwałych i WNIP, sporządzanie deklaracji na potrzeby podatku dochodowego, obliczanie zaliczek na poczet podatku dochodowego, prowadzenie rozliczeń z ZUS, przygotowanie deklaracji ZUS a także rocznego zeznania podatkowego.

Księgowość dla pielęgniarek

Oprócz usług dla lekarzy prowadzimy także księgowość dla pielęgniarek, położnych, ratowników medycznych i innych zawodów z branży medycznej z uwzględnieniem ich specyfiki. Mamy świadomość, że każdy zawód medyczny wiąże się ze specyficznymi dla niego kosztami i potrafimy odpowiedzieć na zróżnicowane potrzeby najbardziej wymagających klientów.

Dzięki bogatemu doświadczeniu we współpracy z przedstawicielami różnych profesji możemy sprostać wyzwaniom księgowości dla pielęgniarek i innych pracowników służby zdrowia. Dzięki temu nasze usługi zapewniają sto procent gwarancji satysfakcji klientów ,którzy zdecydowali się na współpracę z naszym biurem.